Close this search box.

PROJEKTY STUDENTÓW I DOKTORANTÓW

Siłownia na świeżym powietrzu

Przygotujcie się na nowy wymiar treningu! Planujemy utworzyć siłownię na świeżym powietrzu, inspirowaną najlepszymi trendami fitness. Nasz projekt zapewni maszyny do kompleksowego treningu każdej partii ciała, umożliwiając pełnoprawny trening siłowy. Odpowiednio dobrane obciążenia sprawią, że każdy ruch przyniesie wymierne efekty. A to wszystko dostępne całodobowo, bez żadnych opłat. Gotowi na nowe doznania fitness pod chmurką?

Szacunkowy koszt projektu: 250 000,00 zł

Podobny projekt siłowni działający w Warszawie

Woda bez plastiku

Rzuć z nami wyzwanie plastikowej erze! Projekt „Woda bez plastiku” na każdym wydziale to odpowiedź na potrzeby społeczności akademickiej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. W planach jest instalacja nowoczesnych dystrybutorów wody bez butelek na wszystkich 16 wydziałach, co zagwarantuje wszystkim studentom i pracownikom darmowy dostęp do krystalicznie czystej wody pitnej. To nie tylko krok w stronę zero waste, to rewolucja w codziennym życiu Uniwersytetu.

Szacunkowy koszt projektu: 80 000,00

Przebieralnia

Nowa przebieralnia na plaży uniwersyteckiej zapewni wygodę podczas przebierania przed i po orzeźwiającej kąpieli w jeziorze. Zmiana ubrania stanie się bardziej intymna i komfortowa. Dzięki czemu nie będziemy martwić się o prywatność oraz dostęp do ustronnego miejsca podczas korzystania z uroków kampusu UWM.

Szacunkowy koszt projektu: 5 000,00 zł

Strefa wsparcia i rozwoju studentów UWM - nowa siedziba Ośrodka „Empatia”

Strefa Wsparcia i Rozwoju Studentów UWM powstanie w nowej siedzibie Ośrodka Empatia. Naszym celem jest stworzenie intymnej i przyjaznej przestrzeni, w której studenci UWM znajdą wsparcie psychologiczne. Siedziba przy ul. Obitza 2 w Kortowie zapewni indywidualne konsultacje, spotkania, warsztaty i wydarzenia, jak Speed Friending czy Dzień Dobrostanu. To miejsce będzie sprzyjać rozwojowi, nawiązywaniu relacji i dbaniu o zdrowie psychiczne.

Szacunkowy koszt projektu: 250 000,00 zł

Głosowanie zakończone. Dziękujemy za każdy oddany głos. Wyniki podamy wkrótce.

PROJEKTY PRACOWNIKÓW

Strefa odpoczynku na Pływalni Uniwersyteckiej

Wprowadzamy rewolucję na Pływalni Uniwersyteckiej, tworząc nową Strefę Odpoczynku! Nasz projekt to nie tylko estetyka, to unikalne połączenie nowoczesności, użyteczności i zrównoważonego rozwoju. Komfortowe fotele, designerskie sofy, stoliki kawowe oraz specjalne strefy spotkań czekają na Ciebie, tworząc atmosferę, która podniesie jakość Twojego czasu w tym miejscu. Wykorzystujemy zasadę Zero Waste, przetwarzając stare rzeczy na nowe, funkcjonalne meble. Dbamy o środowisko także dzięki estetycznym koszom do selektywnej zbiórki odpadów i efektownemu oświetleniu LED.

Szacunkowy koszt projektu: 200 000,00 zł

Strefa Work'n'Chill

Strefa Work’n’Chill w Bibliotece Uniwersyteckiej UWM w Olsztynie to innowacyjne przestrzenie dostosowane do różnych potrzeb pracowników i studentów. Dzięki Otwartemu Budżetowi Akademickiemu planujemy trzy strefy: Wyciszenia (relaks i praca indywidualna), Pracy Wspólnej (kreatywna praca zespołowa) i Pracy Indywidualnej (efektywna praca solo). Projekt uwzględnia dostępność dla osób z ograniczeniami ruchowymi i sensorycznymi.

Wizualizacja projektu w PDF

Szacunkowy koszt projektu: 210 287,34 zł

Kortowski Badminton

Kortowski Badminton – strefa relaksu i aktywności na terenie naszego Uniwersytetu! Gra, która nie tylko poprawia kondycję fizyczną, ale też rozwija umiejętności i integruje społeczność.

Badminton to dynamiczna gra, która nie tylko poprawia kondycję fizyczną i koordynację, ale też rozwija umiejętności i integruje społeczność. Kortowski Badminton to nie tylko sport, to sposób na wyjście ze strefy komfortu i pokonanie nowych wyzwań.

Szacunkowy koszt projektu: 155 000,00 zł

MikroMakro - strefa nauki i odpoczynku na Wydziale Nauk Ekonomicznych

MikroMakro – innowacyjna strefa nauki i odpoczynku na Wydziale Nauk Ekonomicznych! Nasz projekt to przestrzeń, w której łączymy naukę i relaks. Strefa MikroMakro to miejsce do wymiany myśli, budowania relacji i odpoczynku zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Otwarta dla wszystkich pracowników i studentów, nie tylko z ekonomii.

Wizualizacja i kosztorys

Szacunkowy koszt projektu: 145 900,00 zł

BioSfera – strefa wypoczynku, cichej nauki i smaków na Wydziale Biologii i Biotechnologii

BioSfera ma być oazą wypoczynku, cichej nauki i smaków na Wydziale Biologii i Biotechnologii! Nasz projekt to odpowiedź na potrzeby społeczności akademickiej. Tworzymy komfortową przestrzeń w Collegium Biologiae, gdzie studenci i pracownicy mogą odpocząć, uczyć się w spokoju oraz cieszyć się smakowitymi posiłkami. BioSfera to więcej niż strefa relaksu – to miejsce wymiany myśli, budowania relacji i tworzenia inkluzywnego środowiska.

Szacunkowy koszt projektu: 209 435, 00 zł

Ruch to zdrowie - ścianka tenisowa

Nasz projekt zakłada przywrócenie ścianki tenisowej na terenie kampusu UWM, stając się źródłem aktywności dla całej społeczności akademickiej. Młodzi zaczynający przygodę z tenisem, studenci korzystający z darmowych zajęć, seniorzy dbający o swoją kondycję znajdą w tym miejscu inspirację do aktywnego stylu życia.

Inicjatywa nie tylko zapełni lukę w ofercie sportowej, ale także zintegruje mieszkańców Kortowa i Olsztyna. Dla młodych – pierwszy krok do tenisa, dla studentów – darmowa radość z ruchu.

Szacunkowy koszt projektu: 140 000,00 zł